Zaawansowana
elektronika

samochodowa 

DIOGENE

DIOGENE


Urządzenie Diogene jest w stanie odczytać aktualny przebieg pojazdów większości marek samochodowych.

 

DIOGENE tester diagnostyczny


Opracowane we współpracy z korporacją FGMTECH narzędzie Diogene stwarza możliwość odczytu wartości przebiegu z różnych modułów samochodowych poprzez gniazdo OBDII.
Na podstawie zebranych danych użytkownik może ujawnić ewentualne oszustwo.

Rozwiązanie proponowane przez Diogene demaskuje ukrytą praktykę manipulowania przebiegiem, która jest niestety bardzo powszechna. Dzięki testerowi można przywrócić uczciwość i bezpieczeństwo na rynek pojazdów używanych.


Sposób działania:

 • Każda kontrola trwa maksymalnie 15 minut
 • Podczas każdego testu Diogene umożliwia skanowanie wszystkich jednostek OBD samochodu i ich kodów bez zmiany danych
 • Dzięki testerowi Diogene możliwe jest zidentyfikowanie prawdziwej ilości przejechanych km i sporządzenie przejrzystego raportu potwierdzającego przebieg pojazdu 
   

tester diagnostyczny Diogene

Korzyści:

 • Prezentacja rzeczywistej wartości przebiegu w pojeździe
 • Możliwość kontroli z każdego miejsca (np. mieszkanie, dom klienta / biuro)
 • Zmniejszenie ryzyka związanego z:
- oszustwami w wynajmie / leasingu pojazdu
- remarketingiem B2C
- oszustwami i kosztami ubezpieczenia / utrzymania pojazdu
 • Pełna kontrola pojazdu przez gniazdo OBD
 • Czytelny raport cyfrowy
 • Wsparcie techniczne w wielu językach

Oferujemy zestaw Diogene w dwóch opcjach sprzedażyOpcja "zakup zestawu"
zapewnia cały sprzęt niezbędny do przeprowadzenia kontroli technicznej. Dołączone oprogramowanie zapewnia dodatkowe informacje dotyczące stanu technicznego pojazdu. Oferta obejmuje okresową aktualizację oprogramowania, pod warunkiem uiszczenia opłaty rocznej. W ofercie zawarta jest również coroczna kalibracja urządzenia (przydatna do kontroli technicznych wymaganych w przypadku sporów).

 

Cena: 4.299,00 Euro
Roczna subskrybcja: 738,00 Euro
Roczna kalibracja (opcjonalnie): 369,00 Euro

 

 WKRÓTCE - Diogene w trybie ‘Device as a Service (DaaS)’ to skuteczna alternatywa dla zakupu całego zestawu i możliwość zaoszczędzenia na kosztach zarządzania. Polega ona na uiszczeniu opłaty za każdą kontrolę przeprowadzoną przez naszą sieć serwisową, która składa się z wykwalifikowanych techników, upoważnionych do przeprowadzania kontroli technicznych. W ten sposób otrzymasz certyfikat przebiegu, kiedy tylko będziesz go potrzebował, bez inwestowania kapitału.


 

Ceny w cenniku są cenami brutto (zawierają już podatek VAT). Podane ceny nie zawierają kosztów dostawy. Zestaw zawiera: urządzenie, walizkę, komplet kabli, instrukcję obsługi + oprogramowanie licencja na 12 miesięcy. Cennik ważny od 15.05.2019r. Generalny Dystrybutor zastrzega sobie prawo zmiany cen w przypadku zmiany kursów wymiany walut, wzrostu cen surowców, zmiany wynagrodzeń, interwencji rządowych lub innych okoliczności poza kontrolą Generalnego Dystrybutora.