Zaawansowana
elektronika

samochodowa 

CSRCorporate Social Responsibility (CSR) - Społeczna Odpowiedzialność Biznesu
Idea społecznej odpowiedzialności biznesu jest dla nas bardzo ważna.
Chętnie angażujemy się w inicjatywy społeczne, akcje charytatywne, a w codziennej pracy nie zapominamy o dbałość o środowisko. Cieszymy się, że możemy mieć pozytywny wpływ na codzienność, w której funkcjonujemy, a nasza działalność to nie tylko spełnianie kolejnych celów biznesowych.Szlachetna Paczka 2022

Szlachetna Paczka 2022


Firma Elprosys po raz kolejny została darczyńcą Szlachetnej Paczki czyli ogólnopolskiego charytatywnego projektu, który jest skrojonym na miarę potrzeb wsparciem dla potrzebującymi z najbliższej okolicy.

Wszyscy pracownicy firmy ponownie zebrali się wspólnie aby przygotować Szlachetną Paczkę, także pomoc była możliwa dzięki zaangażowaniu całego zespołu. Zbiórka pieniędzy wśród pracowników oraz pomoc finansowa, jaką zapewniła firma umożliwiły zakup wszystkiego, co potrzebująca zgłosiła jako swoje potrzeby. Naszą paczkę ostatecznie przygotowaliśmy dla schorowanej, starszej Pani z Rudy Śląskiej, zmagającej się z wieloma problemami zdrowotnymi.

Mamy nadzieję, że przygotowane przez nas prezenty sprawiły radość. Cieszymy się, że mogliśmy ponownie dołożyć swoją cegiełkę do tej wspaniałej i wyjątkowej akcji.

Szlachetna Paczka 2021

Szlachetna Paczka 2021Możliwość pomocy potrzebującym to wspaniała sprawa, dlatego udział w akcji Szlachetna Paczka powoli staje się naszą firmową tradycją.

W tym roku po raz kolejny udało nam się przygotować świąteczny prezent dla potrzebującej Rodziny.
Mamy nadzieję, że z radością odpakowała wszystkie pakunki.

Udział w tej akcji był dla nas lekcją wrażliwości, empatii i otwarcia na potrzeby drugiego Człowieka. 

Bardzo dziękujemy wszystkim Wolontariuszom i Organizatorom akcji Szlachetna Paczka za ich ciężką pracę, która sprawia, że ta wspaniała inicjatywa trwa niezmiennie od lat.

 

Maseczki ochronne dla szpitali

Maseczki ochronne dla szpitali


Nieustanna walka z pandemią COVID-19 mobilizuje do działania!

Cieszymy się, iż firma ElproSys była w stanie wspomóc walkę z pandemią i udało nam się dostarczyć maseczki ochronne do Szpitala Wielospecjalistycznego w Gliwicach, z którego pomocy niejednokrotnie sami korzystaliśmy.

Bardzo dziękujemy osobom, dzięki którym czujemy się bezpieczniej w tym trudnym okresie.

- lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom medycznym, diagnostom i całemu personelowi placówek medycznych.

Życzy Wam dużo wytrwałości!
 


Firma przyjazna elektromobilności

Firma przyjazna elektromobilności


Firma ElproSys odpowiada na wyzwania stawiane przez dynamicznie zmieniający się rynek motoryzacyjny, jak również na potrzeby podyktowane chęcią minimalizacji czynników mających negatywny wpływ na środowisko naturalne.

Wspierając rozwój rynku pojazdów elektrycznych rozszerzyliśmy naszą ofertę o stacje ładowania samochochodów elektrycznych i chętnie angażuejmy się w projekty skupione wokół elektromobilności.

Dzięki naszemu zaangażowaniu uzyskaliśmy tytuł Firma przyjazna elektromobilności.

Odpowiedzialna utylizacja odpadów

Odpowiedzialna utylizacja odpadów


Firma ElproSys uczestniczy w systemie utylizacji odpadów „Duales System Zentek”, który od 2008 roku prowadzi firma Zentek Services GmbH & Co. KG.

Duales System Zentek” to zintegrowany system, który jest zgodny z niemiecką Ustawą o Opakowaniach (VerpackG). Ustawa reguluje takie warunki, jak licencjonowanie, zbieranie, sortowanie i odzyskiwanie odpadów nadających się do recyklingu.

Firma Zentek Services GmbH & Co. KG. jest gwarantem, iż wymagania Ustawy o Opakowaniach są zawsze spełnione.


Szlachetna Paczka 2020

Szlachetna Paczka 2020


Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy wesprzeć potrzebującą rodzinę i odpowiedzieć na jej potrzeby w ramach akcji Szlachetna Paczka.

Szlachetna Paczka to wspaniała inicjatywa, pozwalająca na sprawienie radości osobom znajdującym się w ciężkiej sytuacji materialnej. Magii całemu przedsięwzięciu dodaje panujący wokół świąteczny klimat - możemy więc stać się św. Mikołajem dla tych, dla których w ostatnim czasie los nie był łaskawy. Współpraca nad przygotowaniem paczki sprawiła nam wielką radość, może nawet większą niż obdarowanej rodzinie!

Bardzo dziękujemy za wsparcie i ciężką pracę Wolontariuszom i Organizatorom akcji Szlachetna Paczka.

Mamy nadzieję, że za rok znowu będziemy mogli wesprzeć tą piękną i szlachetną inicjatywę!

Dzień Dziecka z ElproSys

Dzień Dziecka z ElproSys


Na początku czerwca obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Dziecka.

Z tej okazji firma ElproSys postanowiła podarować trochę uśmiechu podopiecznym jednego z Domów Dziecka w Gliwicach - miasta, w którym znajduje się nasza siedziba.

Mamy nadzieję, że vouchery do kina sprawiły dzieciom radość.

Dla nas to była ogrmona przyjemność :).
Wsparcie placówek opiekuńczo-terapeutycznych

Wsparcie placówek opiekuńczo-terapeutycznych


AURAEKO - Firma przyjazna naturze

AURAEKO - Firma przyjazna naturze


Współpracujemy z firmą AURAEKO - Organizacją Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego.

Wraz z podpisaniem umowy z Auraeko wprowadziliśmy liczne zmiany organizacyjne i procesowe związane ze zbieraniem, odbiorem, przetwarzaniem, odzyskiem i recyklingiem sprzętu elektrycznego i elektronicznego produkowanego przez naszą firmę. Realizujemy w ten sposób obowiązki i wymagania nałożone przez Ustawę z dnia 29 lipca 2005 r. o Zużytym Sprzęcie Elektrycznym i Elektronicznym (Dz. U. Nr 180, poz. 1495) oraz Ustawę Produktową z dnia 11 maja 2001 r. (Dz. U. Nr 63 poz. 639 z późn. zm.).

Ponadto wszystkie produkty firmy ElproSys opatrzone są specjalnym oznakowaniem WEEE w celu zapewnienia zgodności z dyrektywą w sprawie zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego (WEEE: DE 52233976) a także firma posiada numer BDO.
image/svg+xml