Zaawansowana
elektronika

samochodowa 

O NASFirma Elprosys Sp. z o.o. powstała w 2000 roku. Od samego początku swojego istnienia, głównym celem firmy było i jest dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań oraz oprogramowania dedykowanego branży motoryzacyjnej.

Początkowo firma zatrudniała kilka osób, jednak wraz z dynamicznym rozwojem oferowanych produktów zatrudnienie z każdym rokiem rosło i obecnie firma zatrudnia na stałe prawie 20 osób. Pracownicy naszej firmy to wysokiej klasy specjaliści w zakresie elektroniki, automatyki i programowania. Ludzie z ogromną pasją i wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach, którzy są głęboko zaangażowani w dostarczanie bezkonkurencyjnych rozwiązań w skali całego świata.

W 2005 roku siedziba spółki została przeniesiona do Gliwic, a firma oprócz produkcji urządzenia DiagProg, wprowadziła do swojej oferty profesjonalne usługi w zakresie diagnostyki, programowania i naprawy elektronicznych modułów samochodowych wyprodukowanych po 1997 roku.

Obecnie firma Elprosys jest wiodącym producentem urządzeń do diagnostyki i naprawy modułów samochodowych, a sztandarowym produktem jest tester diagnostyczny DiagProg, który od ponad 10 lat jest rozwijany i unowocześniany. Czwarta już generacja testera jest aktualnie jednym z najczęściej wybieranych tego typu urządzeń na świecie, co potwierdzają wyniki sprzedaży, stale rosnąca rzesza zadowolonych klientów oraz nowe rynki zbytu.
Ważnym wydarzeniem dla firmy Elprosys Sp. z o.o. było uzyskanie w 2011 roku certyfikatu „Firma przyjazna naturze” oraz podpisanie umowy o współpracę z firmą AURAEKO - Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego. Umożliwiło to wprowadzenie licznych zmian organizacyjnych i procesowych związanych ze zbieraniem, odbiorem, przetwarzaniem, odzyskiem i recyklingiem sprzętu elektrycznego i elektronicznego produkowanego przez naszą firmę, a tym samym pozwoliło na efektywne realizowanie obowiązków i wymagań nałożonych przez Ustawę z dnia 29 lipca 2005 r. o Zużytym Sprzęcie Elektrycznym i Elektronicznym (Dz. U. Nr 180, poz. 1495) oraz Ustawę Produktową z dnia 11 maja 2001 r. (Dz. U. Nr 63 poz. 639 z późn. zm.).

Folder firmowy
   Folder firmowy

Mając na uwadze najwyższą jakość oferowanych produktów, firma stale rozwija działania związane z obsługą serwisową oraz zapewnieniem fachowej pomocy technicznej swoim klientom. Obecnie wyroby oznaczone logo Elprosys oferowane są w ponad 30 krajach na całym świecie, m.in. we Włoszech, Francji, Niemczech, Brazylii, Wenezueli, Meksyku. Z każdym rokiem liczba odbiorców rośnie, co jednoznacznie potwierdza, że oferowane wyroby cieszą się dużym uznaniem wśród klientów na całym świecie. Dokładamy wszelkich starań aby nasze produkty były ściśle dostosowane do potrzeb odbiorców, a proponowane rozwiązania zawsze o krok wyprzedzały ofertę konkurencji.

image/svg+xml