Zaawansowana
elektronika

samochodowa 

O NASFirma ElproSys Sp. z o.o. powstała w 2000 roku. Od samego początku jej istnienia, głównym celem było i jest dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań i oprogramowania dla branży motoryzacyjnej. Początkowo firma zatrudniała kilka osób, jednak wraz z dynamicznym rozwojem oferowanych produktów zatrudnienie z każdym rokiem rosło i obecnie firma zatrudnia na stałe 20 osób. Pracownicy naszej firmy to przede wszystkim wysokiej klasy specjaliści w zakresie elektroniki, automatyki i programowania z ogromną pasją i wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Zespół Elprosys jest głęboko zaangażowany w dostarczanie bezkonkurencyjnych rozwiązań w skali całego świata.

Na dzień dzisiejszy firma Elprosys jest wiodącym producentem profesjonalnych urządzeń do diagnostyki, naprawy i programowania modułów samochodowych m.in. sensorów Airbag, komputerów sterujących silnika (ECU), liczników, pomp ABS i wielu innych, a czołowym produktem jest profesjonalny tester diagnostyczny DiagProg, który już od ponad 15 lat jest stale rozwijany i unowocześniany. Obecna, czwarta już generacja urządzenia jest jednym z najczęściej wybieranych tego typu urządzeń na świecie, co potwierdzają wyniki sprzedaży oraz stale rosnąca rzesza zadowolonych klientów i nowe rynki zbytu.
Mając na uwadze najwyższą jakość oferowanych produktów firma stale rozwija działania związane z obsługą serwisową oraz zapewnieniem fachowej pomocy technicznej dla swoich klientów.

Obecnie wyroby oznaczone logo ElproSys oferowane są w ponad 40 krajach na całym świecie, m.in. w Niemczech, Włoszech, Francji, Wielkiej Brytanii, USA, Brazylii, Wenezueli, Meksyku, Singapurze czy Tajwanie, a z każdym rokiem liczba odbiorców stale rośnie, co jednoznacznie potwierdza, że oferowane wyroby cieszą się dużym uznaniem wśród klientów na całym świecie.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były ściśle dopasowane do potrzeb odbiorców, a proponowane rozwiązania zawsze o krok wyprzedzały ofertę konkurencji.