Zaawansowana
elektronika

samochodowa 

TARGI i WYSTAWY


AUTOMECHANIKA Messe Frankfurt 2018

Miło nam jest oznajmić, iż firma ElproSys wzieła udział w ostatniej edycji targów
Automechanika Frankfurt 2018, które odbyła się w dniach 11.09.2018 - 15.09.2018.
 
Dziekujemy, że z nami byliście!!
  

AUTOMECHANIKA Messe Frankfurt 2016

AUTOMECHANIKA Messe Frankfurt 2016


Dziękujemy bardzo wszystkim za odwiedzenie stoiska firmy Elprosys podczas kolejnej edycji targów Automechanika Frankfurt 2016, która odbyła się w dniach 13 – 17.09.2016 we Frankfurcie nad Menem.

Kolejny raz przedstawiciele naszej firmy mieli okazję zaprezentować wiele nowości. Była to doskonała okazja do uzyskania pełnej informacji o produktach oraz do otrzymania katalogów oraz innych materiałów informacyjnych dotyczących naszych produktów.

Automechanika Frankfurt 2016 to jedne z najbardziej prestiżowych targów dla sektora motoryzacji – nie tylko pod względem organizacji, ale przede wszystkim dzięki szerokiemu zakresowi dostępnych produktów i nowoczesnych technologii. Organizatorzy podają, iż podczas tegorocznej edycji targów można było zobaczyć ponad 5 tysięcy wystawców! Była to prawdziwa gratka dla każdego fana motoryzacji!

AUTOMECHANIKA Messe Frankfurt 2014

AUTOMECHANIKA Messe Frankfurt 2014Największe i najważniejsze na świecie targi techniki motoryzacyjnej z liczbą ponad 4,631 wystawców z 71 krajów z ofertą w 6-ciu grupach tematycznych: części zamienne, systemy elektroniczne i elektryczne, wyposażenie warsztatów samochodowych, akcesoria samochodowe, tuning, oprogramowanie komputerowe dla branży motoryzacyjnej, wyposażenie stacji obsługi, stacji benzynowych i myjni. W 2014 roku targi we Frankfurcie odwiedziło ponad 140,000 osób z 173 krajów. 

Jest nam niezmiernie miło oznajmić, iż firma Elprosys wzięła udział w tym wielkim wydarzeniu. Przedstawiciele naszej firmy mieli okazję zaprezentować ofertę firmy Elprosys. Była to doskonała okazja do uzyskania pełnej informacji o produktach, do zapoznania się z ofertą produktową firmy oraz do otrzymania katalogów i innych materiałów informacyjnych. Oferta firmy Elprosys cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających.

AUTOMECHANIKA Moskwa 2014

AUTOMECHANIKA Moskwa 2014


Targi 2014 MIMS Automechanika Moskwa to największa międzynarodowa impreza branży motoryzacyjnej w Europie Wschodniej, która odbyła się w dniach 25 - 28 sierpnia 2014. Na łącznej powierzchni blisko 60 tys. m2 swoje produkty zaprezentowało ponad 1500 wystawców z 47 krajów.

Miło nam jest oznajmić, iż firma Elprosys wzieła udział w tym wielkim wydarzeniu. Była to doskonała okazja do uzyskania pełnej informacji o produktach oraz otrzymania katalogów i innych materiałów informacyjnych. Oferta firmy oraz jej produkty spotkały się z dużym zainteresowaniem.