Zaawansowana
elektronika

samochodowa 

TARGI i WYSTAWYFirma Elprosys Sp. z o.o. zaprasza do odwiedzenia firmowego stoiska na targach Automechanika we Frankfurcie. Targi Automechanika to największe a zarazem jedno z najważniejszych wydarzeń branży motoryzacyjnej na świecie. Tegoroczna edycja targów odbędzie się w dniach 10 - 14 września 2024 we Frankfurcie nad Menem.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska. Pawilon 8.0 stoisko E46.

AUTOMECHANIKA Messe Frankfurt 2024

AUTOMECHANIKA Messe Frankfurt 2024


Kolejny rok i kolejna okazja do spotkania się we Frankurcie, podczas tegorocznej edycji Targów AUTOMECHANIKA Frankfurt. Nadchodzące Targi to nie tylko szansa na osobiste spotkania, ale także na zapoznanie się z nowinkami branżowymi. Znajdziecie nas na stoisku E46 w pawilonie 8.0.

Po więcej informacji odnośnie
Targów AUTOMECHANIKA Frankfurt zapraszamy na strone www.automechanika.messefrankfurt.com
 
AUTOMECHANIKA Messe Frankfurt 2022

AUTOMECHANIKA Messe Frankfurt 2022


Automechanika Frankfurt to największe i najważniejsze dla światowej branży targi techniki motoryzacyjnej, które odbyły się w dniach 13 - 17 września 2022roku.
Jest nam niezmiernie miło, iż po czteroletniej przerwie firma Elprosys mogła wziąć udział i zaprezentować swoją ofertę we Frankfurcie nad Menem. Od lat jest to kluczowa impreza branży automotive, oblegana zarówno przez wystawców jak i odwiedzających. I tym razem organizatorzy nie zawiedli i odwiedzający nie powinni mieć powodu do narzekań.
Podczas tegorocznej wystawy we Frankfurcie firma Elprosys skupiła się na wyróżnieniu oferty
naszego testera diagnostycznego DiagProg4. Dużą popularnością cieszyły się również zaprezentowane przez nas stacje ładowania pojazdów elektrycznych a także akcesoria niezbędne do ładowania pojazdów EV. Nasze produkty, od lat z powodzeniem dystrybuujemy w kraju i za granicą. Zdobyły one uznanie naszych odbiorców szczególnie ze względu na szeroki asortyment, konkurencyjną cenę i bezdyskusyjną jakość. Tak jak przewidywaliśmy nasze produkty wzbudziły we Frankfurcie duże zainteresowanie odwiedzających.  Do zobaczenia za 2 lata we Frankfurcie podczas kolejnej edycji Automechaniki!

AUTOMECHANIKA Messe Frankfurt 2018

AUTOMECHANIKA Messe Frankfurt 2018


Miło nam jest oznajmić, iż firma Elprosys wzieła udział w kolejnej edycji największych na świecie targiów sprzętu, części oraz akcesoriów samochodowych Automechanika Frankfurt 2018, w dniach 11.09.2018 - 15.09.2018. Odbywające się co dwa lata targi obchodziły 25-lecie własnie w 2018 roku. Rekordowa edycja, podczas której targi odwiedziło ponad 136.000 gości. Przez pięć kolejnych dni w kilkunastu halach wystawienniczych swoje produkty i usługi zaprezentowało ponad 5000 firm z całego świata.
 
Dziekujemy, wszystkim którzy odwiedzili nasze stoisko!
  

AUTOMECHANIKA Messe Frankfurt 2016

AUTOMECHANIKA Messe Frankfurt 2016


Dziękujemy bardzo wszystkim za odwiedzenie stoiska firmy Elprosys podczas kolejnej edycji targów Automechanika Frankfurt 2016, która odbyła się w dniach 13 – 17.09.2016 we Frankfurcie nad Menem.

Kolejny raz przedstawiciele naszej firmy mieli okazję zaprezentować wiele nowości. Była to doskonała okazja do uzyskania pełnej informacji o produktach oraz do otrzymania katalogów oraz innych materiałów informacyjnych dotyczących naszych produktów.

Automechanika Frankfurt 2016 to jedne z najbardziej prestiżowych targów dla sektora motoryzacji – nie tylko pod względem organizacji, ale przede wszystkim dzięki szerokiemu zakresowi dostępnych produktów i nowoczesnych technologii. Organizatorzy podają, iż podczas tegorocznej edycji targów można było zobaczyć ponad 5 tysięcy wystawców! Była to prawdziwa gratka dla każdego fana motoryzacji!
 

AUTOMECHANIKA Messe Frankfurt 2014

AUTOMECHANIKA Messe Frankfurt 2014


Największe i najważniejsze na świecie targi techniki motoryzacyjnej z ofertą w kilku grupach tematycznych: części zamienne, systemy elektroniczne i elektryczne, wyposażenie warsztatów samochodowych, akcesoria samochodowe, tuning, oprogramowanie komputerowe dla branży motoryzacyjnej, wyposażenie stacji obsługi, stacji benzynowych i myjni. W 2014 roku targi we Frankfurcie odwiedziło ponad 140,000 osób z 173 krajów. 

Pragniemy poinformować, firma Elprosys miała okazję wziąć udział w tym wielkim wydarzeniu. Przedstawiciele naszej firmy mieli okazję zaprezentować ofertę produktową. Była to doskonała okazja do uzyskania pełnej informacji o produktach, do zapoznania się z ofertą firmy oraz do otrzymania katalogów i innych materiałów informacyjnych oraz promocyjnych.

AUTOMECHANIKA Messe Moskwa 2014

AUTOMECHANIKA Messe Moskwa 2014


Targi Automechanika Moskwa 2014 MIMS to największa międzynarodowa impreza branży motoryzacyjnej w Europie Wschodniej, która odbyła się w dniach 25 - 28 sierpnia 2014. Na łącznej powierzchni blisko 60 tys. m2 swoje produkty zaprezentowało ponad 1500 wystawców z 47 krajów.

Firma Elprosys jak wiele innych firm również wzieła udział w tym wielkim wydarzeniu. Była to doskonała okazja do uzyskania pełnej informacji o produktach oraz otrzymania katalogów i innych materiałów informacyjnych. Oferta firmy oraz jej produkty spotkały się z dużym zainteresowaniem.
image/svg+xml