Zaawansowana
elektronika

samochodowa 

TARGI i WYSTAWY


AUTOMECHANIKA Messe Frankfurt 2018

Miło nam jest oznajmić, iż firma Elprosys weźmie udział w przyszłorocznej edycji targów
Automechanika Frankfurt 2018, które odbędą się w dniach 11.09.2018 - 15.09.2018.
 
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska!
  

AUTOMECHANIKA Messe Frankfurt 2016

AUTOMECHANIKA Messe Frankfurt 2016


Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie stoiska firmy Elprosys podczas tegorocznej edycji targów Automechanika Frankfurt 2016, która odbyła się w dniach 13 – 17.09.2016 we Frankfurcie nad Menem.

W tym roku przedstawiciele naszej firmy mieli okazję zaprezentować wiele nowości. Była to doskonała okazja do uzyskania pełnej informacji o produktach oraz do otrzymania katalogów oraz innych materiałów informacyjnych dotyczących naszych produktów.

Automechanika Frankfurt 2016 to jedne z najbardziej prestiżowych targów dla sektora motoryzacji – nie tylko pod względem organizacji, ale przede wszystkim dzięki szerokiemu zakresowi dostępnych produktów i nowoczesnych technologii. Organizatorzy podają, iż podczas tegorocznej edycji targów można było zobaczyć ponad 5 tysięcy wystawców! Była to prawdziwa gratka dla każdego fana motoryzacji!

AUTOMECHANIKA Messe Frankfurt 2014

AUTOMECHANIKA Messe Frankfurt 2014Największe i najważniejsze na świecie targi techniki motoryzacyjnej z liczbą ponad 4,631 wystawców z 71 krajów z ofertą w 6-ciu grupach tematycznych: części zamienne, systemy elektroniczne i elektryczne, wyposażenie warsztatów samochodowych, akcesoria samochodowe, tuning, oprogramowanie komputerowe dla branży motoryzacyjnej, wyposażenie stacji obsługi, stacji benzynowych i myjni. W tym roku targi we Frankfurcie odwiedziło ponad 140,000 osób z 173 krajów. 

Jest nam niezmiernie miło oznajmić, iż firma Elprosys wzięła udział w tym wielkim wydarzeniu. Przedstawiciele naszej firmy mieli okazję zaprezentować ofertę firmy Elprosys. Była to doskonała okazja do uzyskania pełnej informacji o produktach, do zapoznania się z ofertą produktową firmy oraz do otrzymania katalogów i innych materiałów informacyjnych. Oferta firmy Elprosys cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających.

AUTOMECHANIKA Moskwa 2014

AUTOMECHANIKA Moskwa 2014


Targi 2014 MIMS Automechanika Moskwa to największa międzynarodowa impreza branży motoryzacyjnej w Europie Wschodniej, która odbyła się w dniach 25 - 28 sierpnia 2014. Na łącznej powierzchni blisko 60 tys. m2 swoje produkty zaprezentowało ponad 1500 wystawców z 47 krajów.

Miło nam jest oznajmić, iż firma Elprosys wzieła udział w tym wielkim wydarzeniu. Była to doskonała okazja do uzyskania pełnej informacji o produktach oraz otrzymania katalogów i innych materiałów informacyjnych. Oferta firmy oraz jej produkty spotkały się z dużym zainteresowaniem.